KONST / Litografier / Färglitografi 12223592
nr 1222 3592
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1931, med dedikation 1938. Motivet: ca 28x20 cm
måndag 10 december 2018
kl 20:30:11
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy